O Nas

Fundusz Obsługi Należności FENUS Sp. z o.o. to firma zajmująca się świadczeniem usług finansowo- prawnych w sektorze b2b. Wszystkie nasze usługi mają na celu natychmiastowe przeciwdziałanie utraty płynności finansowej naszych Klientów, jak również w momentach gdy już do takiej doszło, pomoc w jej odzyskaniu.

Korzystając z naszych usług, będziecie Państwo cieszyć się niezawodną i kompleksową obsługą świadczoną przez wykwalifikowanych i kompetentnych specjalistów w swej dziedzinie, którzy potrafią posługiwać się profesjonalnymi narzędziami finansowymi, a także posiadają znajomość procedur prawnych. Firma FENUS od wielu lat działa na rynku wierzytelności i ma na swoim koncie duże doświadczenie poparte bardzo pozytywnymi opiniami o świadczonych przez nas usługach.

Cechy najlepiej opisujące naszą działalność, to:

Umiejętność skutecznego działania daje pewność, że wykonanie zadań przez Fundusz Obsługi Należności FENUS Sp. z o.o. – udokumentowana licznymi referencjami, jest na najwyższym poziomie. Ciągła gotowość naszych specjalistów do pracy jest atrybutem szybkości w realizacji chociażby najtrudniejszych zadań.