Faktoring

Zależy Ci na prawidłowej płynności finansowej Twojej firmy?  Faktoring będzie doskonałą formą na finansowanie właśnie Twojego przedsiębiorstwa.

Istotą oferowanej usługi jest wykup faktur o odroczonym terminie płatności wystawianych przez Państwa dla swoich odbiorców. Nie musisz martwić się już o zdolność do terminowego regulowania zobowiązań przez swoich klientów.

Jakże cenne słowa „czas to pieniądz”, wypowiedziane przez Benjamina Franklina potwierdzają fakt, jak ważne jest bezzwłoczne uzyskanie zobowiązań od kontrahentów, by na nowo móc szybko i sprawnie inwestować środki przedsiębiorstwa.

Zadbamy o pozytywny wizerunek Twojej firmy:

Dzięki współpracy z Funduszem Obsługi Należności FENUS Sp. z o.o., możesz oferować swoim kontrahentom wydłużone terminy płatności, a mimo to mieć gotówkę na swoim koncie od zaraz. W oczach klientów jesteś wartym zaufania biznesmenem, a inni przedsiębiorcy postrzegają Twoją firmę za konkurencyjną.

Dlaczego FENUS?

To dzięki wieloletniemu bagażowi doświadczeń w branży finansowej i ogromnemu zaangażowaniu w swoją pracę, możemy z pełną odpowiedzialnością wspierać rozwój naszych Klientów. Wysokie standardy obsługi przedsiębiorstw pozwalają na fachową i w pełni profesjonalną pomoc w uzyskaniu ich najlepszego finansowania.

Umiejętność skutecznego działania daje pewność, że wykonanie zadań przez Fundusz Obsługi Należności FENUS Sp. z o.o. – udokumentowana licznymi referencjami, jest na najwyższym poziomie. Ciągła gotowość naszych specjalistów do pracy jest atrybutem szybkości w realizacji chociażby najtrudniejszych zadań.