Pożyczki biznesowe

W odpowiedzi na pojawiające się potrzeby przedsiębiorców, a także ze względu na trudności wynikające z uzyskania pożyczki z banku, stworzyliśmy Fundusz Pożyczek Biznesowych S.A. Teraz znacznie prościej i szybciej mogą Państwo uzyskać pieniądze, które już po kilku dniach mogą być u Państwa na koncie. Dzięki temu, iż jesteśmy instytucją pozabankową nie pytamy na co potrzebne są pieniądze, a do uzyskania pożyczki wymagamy jedynie zabezpieczenia!

Do kogo kierujemy usługi:

Pożyczki biznesowe skierowane są do firm działających na terenie całej Polski. Nasi przedstawiciele dojeżdżają do zainteresowanych klientów, przedstawiają ofertę, negocjują warunki i podpisują umowy. Zachęcamy do współpracy firmy z całej Polski!

Zasady otrzymania pożyczki:

Pożyczkę biznesową otrzymać może każda firma, a jedynym warunkiem jej otrzymania jest przedstawienie zabezpieczenia. Mogą to być:

Trzy ostatnie rodzaje zabezpieczeń stanowią standardowe formy zabezpieczeń pożyczek udzielanych zarówno firmom jak i jednostkom prywatnym. To co wyróżnia naszą firmę to udzielanie pożyczek pod zastaw wierzytelności. Nasze długoletnie doświadczenie na rynku finansowym pozwala nam na tego typu działania. Oferta jest więc szczególna dla firm, które nie posiadają nazbyt dużego zabezpieczenia pod postacią nieruchomości czy środków trwałych, a mają dłużników.

Potrzebujesz pożyczki? Kliknij tutaj www.pozyczki-biznesowe.pl